Platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık bulmacada nedir?

Platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık“ sorusuna cevap olarak “AKARSU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık nedir, sözlükte platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık ne, bulmaca platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık ne demek, platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık açıklaması, sözlük platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, bulmaca soruları platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, bulmaca sözlüğü 'platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık', platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık tanımı, bulmaca çözümü platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, sözlükte platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık, bulmacada platin üzerine bir dizi elmas ya da pırlantadan oluşan gerdanlık