Plataon’un İ.Ö. 387'de kurduğu ”Felsefe Okulu” bulmacada nedir?

Plataon’un İ.Ö. 387'de kurduğu ”Felsefe Okulu”“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Plataon’un İ.Ö. 387'de kurduğu ”Felsefe Okulu”” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Plataon’un İ.Ö. 387'de kurduğu ”Felsefe Okulu”“ sorusuna cevap olarak “AKADEMİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlük plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, bulmaca sözlüğü 'plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”', bulmaca soruları plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, bulmaca plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, bulmacada plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, bulmaca çözümü plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu” tanımı, sözlükte plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu”, plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu” nedir, plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu” açıklaması, plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu” ne demek, sözlükte plataon’un i̇.ö. 387de kurduğu ”felsefe okulu” ne