Pisliğin Aktığı Yol Ve Delik bulmacada nedir?

Pisliğin Aktığı Yol Ve Delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pisliğin Aktığı Yol Ve Delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pisliğin Aktığı Yol Ve Delik“ sorusuna cevap olarak “ABKUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte pisliğin aktığı yol ve delik, pisliğin aktığı yol ve delik ne demek, pisliğin aktığı yol ve delik nedir, pisliğin aktığı yol ve delik tanımı, sözlük pisliğin aktığı yol ve delik, bulmaca soruları pisliğin aktığı yol ve delik, bulmaca pisliğin aktığı yol ve delik, pisliğin aktığı yol ve delik açıklaması, sözlükte pisliğin aktığı yol ve delik ne, bulmaca çözümü pisliğin aktığı yol ve delik, pisliğin aktığı yol ve delik, bulmacada pisliğin aktığı yol ve delik, bulmaca sözlüğü 'pisliğin aktığı yol ve delik'