Pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi bulmacada nedir?

Pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi“ sorusuna cevap olarak “SUBYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi açıklaması, sözlükte pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi ne, pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi tanımı, pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, bulmaca pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, bulmacada pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, sözlükte pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, bulmaca soruları pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, sözlük pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi nedir, bulmaca sözlüğü 'pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi', bulmaca çözümü pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi, pirincin ıslatıldıktan sonra ezilerek un haline getirilmesi ne demek