Pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek bulmacada nedir?

Pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek“ sorusuna cevap olarak “DİNK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek tanımı, pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek nedir, bulmaca pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, bulmaca sözlüğü 'pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek', pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek açıklaması, bulmaca çözümü pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, sözlükte pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek ne, bulmacada pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, bulmaca soruları pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, sözlük pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek, pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek ne demek, sözlükte pirinci kabuğundan ayırmak ya da bulgur dövmek için kullanılan dibek