Pirince Benzeyen Otsu Bitki bulmacada nedir?

Pirince Benzeyen Otsu Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirince Benzeyen Otsu Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirince Benzeyen Otsu Bitki“ sorusuna cevap olarak “ORYZOPSİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

pirince benzeyen otsu bitki, pirince benzeyen otsu bitki açıklaması, pirince benzeyen otsu bitki ne demek, pirince benzeyen otsu bitki nedir, sözlük pirince benzeyen otsu bitki, bulmaca soruları pirince benzeyen otsu bitki, sözlükte pirince benzeyen otsu bitki, bulmaca pirince benzeyen otsu bitki, bulmaca sözlüğü 'pirince benzeyen otsu bitki', pirince benzeyen otsu bitki tanımı, bulmaca çözümü pirince benzeyen otsu bitki, sözlükte pirince benzeyen otsu bitki ne, bulmacada pirince benzeyen otsu bitki