Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği bulmacada nedir?

Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği“ sorusuna cevap olarak “DİBLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği tanımı, sözlükte pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği ne, bulmaca pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmaca çözümü pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmaca soruları pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmacada pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği açıklaması, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği ne demek, sözlük pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği nedir, bulmaca sözlüğü 'pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği', sözlükte pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği