Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği bulmacada nedir?

Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği“ sorusuna cevap olarak “DİBLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, sözlükte pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği ne, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği açıklaması, bulmacada pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmaca soruları pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, sözlük pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmaca çözümü pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, bulmaca sözlüğü 'pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği', sözlükte pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği tanımı, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği ne demek, pirinçle yapılan bir tür sebze yemeği nedir