Pirinçle pişirilen bir yemek bulmacada nedir?

Pirinçle pişirilen bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinçle pişirilen bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinçle pişirilen bir yemek“ sorusuna cevap olarak “SALMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada pirinçle pişirilen bir yemek, pirinçle pişirilen bir yemek, bulmaca sözlüğü 'pirinçle pişirilen bir yemek', pirinçle pişirilen bir yemek nedir, bulmaca soruları pirinçle pişirilen bir yemek, pirinçle pişirilen bir yemek tanımı, bulmaca çözümü pirinçle pişirilen bir yemek, bulmaca pirinçle pişirilen bir yemek, sözlükte pirinçle pişirilen bir yemek, sözlükte pirinçle pişirilen bir yemek ne, pirinçle pişirilen bir yemek açıklaması, sözlük pirinçle pişirilen bir yemek, pirinçle pişirilen bir yemek ne demek