Pirinçle pişirilen bir tür yemek bulmacada nedir?

Pirinçle pişirilen bir tür yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinçle pişirilen bir tür yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinçle pişirilen bir tür yemek“ sorusuna cevap olarak “SALMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

pirinçle pişirilen bir tür yemek, pirinçle pişirilen bir tür yemek nedir, pirinçle pişirilen bir tür yemek ne demek, pirinçle pişirilen bir tür yemek tanımı, bulmacada pirinçle pişirilen bir tür yemek, sözlükte pirinçle pişirilen bir tür yemek ne, bulmaca pirinçle pişirilen bir tür yemek, bulmaca soruları pirinçle pişirilen bir tür yemek, bulmaca sözlüğü 'pirinçle pişirilen bir tür yemek', bulmaca çözümü pirinçle pişirilen bir tür yemek, sözlük pirinçle pişirilen bir tür yemek, sözlükte pirinçle pişirilen bir tür yemek, pirinçle pişirilen bir tür yemek açıklaması