Pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür İtalyan yemeği bulmacada nedir?

Pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür İtalyan yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür İtalyan yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür İtalyan yemeği“ sorusuna cevap olarak “RİSOTTO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlük pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, bulmacada pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği nedir, bulmaca sözlüğü 'pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği', pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği tanımı, pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği ne demek, bulmaca soruları pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, bulmaca çözümü pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, bulmaca pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği, pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği açıklaması, sözlükte pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği ne, sözlükte pirinç ve rendelenmiş parmican peyniriyle yapılan bir tür i̇talyan yemeği