Pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir bulmacada nedir?

Pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir“ sorusuna cevap olarak “DİNK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir tanımı, bulmaca çözümü pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, bulmaca sözlüğü 'pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir', pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, bulmaca soruları pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, bulmaca pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir nedir, sözlük pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir ne demek, bulmacada pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, sözlükte pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir, sözlükte pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir ne, pirinç ayıklamaya yarayan taş silindir açıklaması