Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık bulmacada nedir?

Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık“ sorusuna cevap olarak “AFANİPTERİOZİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmacada pire isırığıyla meydana gelen hastalık, bulmaca pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık nedir, sözlükte pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık açıklaması, pire isırığıyla meydana gelen hastalık tanımı, bulmaca soruları pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık ne demek, bulmaca sözlüğü 'pire isırığıyla meydana gelen hastalık', bulmaca çözümü pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık, sözlükte pire isırığıyla meydana gelen hastalık ne, sözlük pire isırığıyla meydana gelen hastalık