Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık bulmacada nedir?

Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pire Isırığıyla Meydana Gelen Hastalık“ sorusuna cevap olarak “AFANİPTERİOZİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

pire isırığıyla meydana gelen hastalık tanımı, pire isırığıyla meydana gelen hastalık nedir, sözlükte pire isırığıyla meydana gelen hastalık ne, bulmaca soruları pire isırığıyla meydana gelen hastalık, sözlük pire isırığıyla meydana gelen hastalık, bulmaca sözlüğü 'pire isırığıyla meydana gelen hastalık', bulmacada pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık ne demek, sözlükte pire isırığıyla meydana gelen hastalık, bulmaca pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık, pire isırığıyla meydana gelen hastalık açıklaması, bulmaca çözümü pire isırığıyla meydana gelen hastalık