Pir Sultan Abdal’ın doğum yeri olan köy bulmacada nedir?

Pir Sultan Abdal’ın doğum yeri olan köy“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pir Sultan Abdal’ın doğum yeri olan köy” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pir Sultan Abdal’ın doğum yeri olan köy“ sorusuna cevap olarak “BANAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, bulmaca pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy açıklaması, sözlük pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy tanımı, pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy nedir, bulmacada pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, bulmaca soruları pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, bulmaca çözümü pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy, pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy ne demek, bulmaca sözlüğü 'pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy', sözlükte pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy ne, sözlükte pir sultan abdal’ın doğum yeri olan köy