Pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet bulmacada nedir?

Pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet“ sorusuna cevap olarak “ATARAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet tanımı, pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet nedir, sözlük pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet ne demek, bulmacada pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, bulmaca sözlüğü 'pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet', bulmaca soruları pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, bulmaca pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, bulmaca çözümü pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet açıklaması, sözlükte pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet, sözlükte pişen yufkayı çevirmeye yarayan alet ne