Persler’de eyalet valisine verilen ad bulmacada nedir?

Persler’de eyalet valisine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Persler’de eyalet valisine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Persler’de eyalet valisine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “SATRAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

persler’de eyalet valisine verilen ad nedir, sözlükte persler’de eyalet valisine verilen ad ne, sözlük persler’de eyalet valisine verilen ad, bulmacada persler’de eyalet valisine verilen ad, bulmaca çözümü persler’de eyalet valisine verilen ad, persler’de eyalet valisine verilen ad ne demek, persler’de eyalet valisine verilen ad açıklaması, bulmaca soruları persler’de eyalet valisine verilen ad, sözlükte persler’de eyalet valisine verilen ad, persler’de eyalet valisine verilen ad tanımı, persler’de eyalet valisine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'persler’de eyalet valisine verilen ad', bulmaca persler’de eyalet valisine verilen ad