Perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç bulmacada nedir?

Perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç“ sorusuna cevap olarak “KORNİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, bulmacada perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, sözlük perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç açıklaması, perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, sözlükte perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, sözlükte perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç ne, perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç ne demek, bulmaca perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç tanımı, bulmaca sözlüğü 'perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç', bulmaca soruları perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya daden araç nedir