Perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç bulmacada nedir?

Perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç“ sorusuna cevap olarak “KORNİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, bulmaca sözlüğü 'perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç', perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç ne demek, perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç tanımı, bulmacada perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç nedir, bulmaca perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, sözlükte perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç ne, sözlük perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, bulmaca çözümü perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç açıklaması, sözlükte perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç, perdeleri asmaya yarayan tahta ya da metalden araç