Pencereleri Dışardan Kapatmaya Yarayan Ahşap Kapak bulmacada nedir?

Pencereleri Dışardan Kapatmaya Yarayan Ahşap Kapak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pencereleri Dışardan Kapatmaya Yarayan Ahşap Kapak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pencereleri Dışardan Kapatmaya Yarayan Ahşap Kapak“ sorusuna cevap olarak “KEPENGE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, bulmaca çözümü pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak tanımı, pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak nedir, pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak ne demek, sözlükte pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, sözlük pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, bulmacada pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, bulmaca sözlüğü 'pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak', pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak açıklaması, bulmaca soruları pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak, sözlükte pencereleri dışardan kapatmaya yarayan ahşap kapak ne