Pazar ya da panayır kurulan gün bulmacada nedir?

Pazar ya da panayır kurulan gün“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pazar ya da panayır kurulan gün” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pazar ya da panayır kurulan gün“ sorusuna cevap olarak “DERİ”, “DERNEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

pazar ya da panayır kurulan gün tanımı, bulmacada pazar ya da panayır kurulan gün, bulmaca çözümü pazar ya da panayır kurulan gün, sözlükte pazar ya da panayır kurulan gün ne, pazar ya da panayır kurulan gün nedir, sözlük pazar ya da panayır kurulan gün, pazar ya da panayır kurulan gün, bulmaca pazar ya da panayır kurulan gün, pazar ya da panayır kurulan gün ne demek, bulmaca sözlüğü 'pazar ya da panayır kurulan gün', sözlükte pazar ya da panayır kurulan gün, bulmaca soruları pazar ya da panayır kurulan gün, pazar ya da panayır kurulan gün açıklaması