Patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan bulmacada nedir?

Patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan“ sorusuna cevap olarak “KARBÜRATÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan tanımı, patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan ne demek, patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan açıklaması, sözlük patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, bulmacada patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, sözlükte patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan ne, patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, bulmaca sözlüğü 'patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan', bulmaca soruları patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan nedir, bulmaca patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, sözlükte patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan, bulmaca çözümü patlamalı motorlarda akaryakıtı buharlaştırıp hava ile karışmasını sağlayan