Patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi bulmacada nedir?

Patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi“ sorusuna cevap olarak “LIKINS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi tanımı, sözlük patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, bulmaca sözlüğü 'patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi', patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi ne demek, sözlükte patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi nedir, patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi açıklaması, bulmaca soruları patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, bulmacada patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, sözlükte patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi ne, patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, bulmaca çözümü patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi, bulmaca patatesin sulu ve dağılmayan çeşidi