Patatesin pişince dağılıp açılan cinsi bulmacada nedir?

Patatesin pişince dağılıp açılan cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patatesin pişince dağılıp açılan cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patatesin pişince dağılıp açılan cinsi“ sorusuna cevap olarak “KULA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlük patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, bulmaca sözlüğü 'patatesin pişince dağılıp açılan cinsi', patatesin pişince dağılıp açılan cinsi ne demek, sözlükte patatesin pişince dağılıp açılan cinsi ne, bulmacada patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, sözlükte patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, bulmaca soruları patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, patatesin pişince dağılıp açılan cinsi açıklaması, patatesin pişince dağılıp açılan cinsi tanımı, bulmaca patatesin pişince dağılıp açılan cinsi, patatesin pişince dağılıp açılan cinsi nedir, bulmaca çözümü patatesin pişince dağılıp açılan cinsi