Patatese benzer fındık büyüklüğünde kök bulmacada nedir?

Patatese benzer fındık büyüklüğünde kök“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patatese benzer fındık büyüklüğünde kök” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patatese benzer fındık büyüklüğünde kök“ sorusuna cevap olarak “ATOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

patatese benzer fındık büyüklüğünde kök açıklaması, bulmaca patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, sözlükte patatese benzer fındık büyüklüğünde kök ne, bulmaca soruları patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, patatese benzer fındık büyüklüğünde kök ne demek, bulmaca sözlüğü 'patatese benzer fındık büyüklüğünde kök', bulmaca çözümü patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, patatese benzer fındık büyüklüğünde kök tanımı, patatese benzer fındık büyüklüğünde kök nedir, sözlükte patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, bulmacada patatese benzer fındık büyüklüğünde kök, sözlük patatese benzer fındık büyüklüğünde kök