Patalojik anlamda yeni doku oluşumu bulmacada nedir?

Patalojik anlamda yeni doku oluşumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Patalojik anlamda yeni doku oluşumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Patalojik anlamda yeni doku oluşumu“ sorusuna cevap olarak “NEOPLAZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'patalojik anlamda yeni doku oluşumu', sözlük patalojik anlamda yeni doku oluşumu, sözlükte patalojik anlamda yeni doku oluşumu ne, bulmacada patalojik anlamda yeni doku oluşumu, bulmaca çözümü patalojik anlamda yeni doku oluşumu, patalojik anlamda yeni doku oluşumu ne demek, patalojik anlamda yeni doku oluşumu açıklaması, patalojik anlamda yeni doku oluşumu, bulmaca patalojik anlamda yeni doku oluşumu, patalojik anlamda yeni doku oluşumu tanımı, bulmaca soruları patalojik anlamda yeni doku oluşumu, patalojik anlamda yeni doku oluşumu nedir, sözlükte patalojik anlamda yeni doku oluşumu