Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması bulmacada nedir?

Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması“ sorusuna cevap olarak “AKİNEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

bulmaca parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, bulmacada parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması nedir, sözlükte parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, bulmaca soruları parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, sözlük parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, sözlükte parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması ne, bulmaca çözümü parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, bulmaca sözlüğü 'parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması', parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması ne demek, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması tanımı, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolması açıklaması