Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas bulmacada nedir?

Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas“ sorusuna cevap olarak “AKİNEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas ne demek, sözlükte parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, sözlük parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, bulmaca sözlüğü 'parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas', parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas tanımı, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, bulmaca çözümü parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, sözlükte parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas ne, bulmaca parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, bulmaca soruları parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, bulmacada parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas açıklaması, parkinson hastalığının başlıca belirtisi olan hareket yeteneğinin kaybolmas nedir