Park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık bulmacada nedir?

Park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık“ sorusuna cevap olarak “FİLBAHAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık açıklaması, sözlükte park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık nedir, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık tanımı, bulmaca soruları park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, bulmaca park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık ne demek, sözlük park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, bulmacada park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, sözlükte park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık ne, bulmaca çözümü park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık, bulmaca sözlüğü 'park ve bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir ağaççık'