Papua Yeni Gine'nin Para Birimi bulmacada nedir?

Papua Yeni Gine'nin Para Birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Papua Yeni Gine'nin Para Birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Papua Yeni Gine'nin Para Birimi“ sorusuna cevap olarak “KINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte papua yeni ginenin para birimi ne, sözlükte papua yeni ginenin para birimi, bulmaca papua yeni ginenin para birimi, bulmaca çözümü papua yeni ginenin para birimi, papua yeni ginenin para birimi nedir, bulmacada papua yeni ginenin para birimi, bulmaca sözlüğü 'papua yeni ginenin para birimi', papua yeni ginenin para birimi açıklaması, bulmaca soruları papua yeni ginenin para birimi, papua yeni ginenin para birimi tanımı, papua yeni ginenin para birimi, sözlük papua yeni ginenin para birimi, papua yeni ginenin para birimi ne demek