Papua Yeni Gine'nin Başkenti bulmacada nedir?

Papua Yeni Gine'nin Başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Papua Yeni Gine'nin Başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Papua Yeni Gine'nin Başkenti“ sorusuna cevap olarak “PORT MORESBY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

papua yeni ginenin başkenti, sözlükte papua yeni ginenin başkenti ne, bulmaca çözümü papua yeni ginenin başkenti, bulmacada papua yeni ginenin başkenti, sözlük papua yeni ginenin başkenti, papua yeni ginenin başkenti tanımı, bulmaca soruları papua yeni ginenin başkenti, papua yeni ginenin başkenti ne demek, papua yeni ginenin başkenti açıklaması, papua yeni ginenin başkenti nedir, bulmaca papua yeni ginenin başkenti, sözlükte papua yeni ginenin başkenti, bulmaca sözlüğü 'papua yeni ginenin başkenti'