Papua Yeni Gine’nin para birimi bulmacada nedir?

Papua Yeni Gine’nin para birimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Papua Yeni Gine’nin para birimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Papua Yeni Gine’nin para birimi“ sorusuna cevap olarak “KINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü papua yeni gine’nin para birimi, bulmaca sözlüğü 'papua yeni gine’nin para birimi', bulmacada papua yeni gine’nin para birimi, sözlükte papua yeni gine’nin para birimi, papua yeni gine’nin para birimi tanımı, sözlükte papua yeni gine’nin para birimi ne, papua yeni gine’nin para birimi açıklaması, papua yeni gine’nin para birimi nedir, papua yeni gine’nin para birimi ne demek, bulmaca papua yeni gine’nin para birimi, papua yeni gine’nin para birimi, bulmaca soruları papua yeni gine’nin para birimi, sözlük papua yeni gine’nin para birimi