Pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi bulmacada nedir?

Pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi“ sorusuna cevap olarak “DİVİTİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi tanımı, pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi ne demek, sözlük pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, sözlükte pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi ne, sözlükte pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi açıklaması, bulmacada pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, bulmaca çözümü pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, bulmaca soruları pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi, bulmaca sözlüğü 'pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi', pamuklu ya da yünlü bir kumaş cinsi nedir