Pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı bulmacada nedir?

Pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı“ sorusuna cevap olarak “HİERAPOLİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, bulmacada pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı ne demek, sözlükte pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı ne, bulmaca pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, sözlük pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı tanımı, bulmaca sözlüğü 'pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı', sözlükte pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı nedir, bulmaca çözümü pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı, pamukkale’nin eski dönemlerdeki adı açıklaması