Pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş bulmacada nedir?

Pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş“ sorusuna cevap olarak “KİRPAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, bulmacada pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, bulmaca çözümü pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş ne demek, pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş açıklaması, pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, sözlük pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, sözlükte pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş ne, bulmaca soruları pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, sözlükte pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş, pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş tanımı, pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş nedir, bulmaca sözlüğü 'pamuk ya da keten ipliğinden dokunan bir tür kaba kumaş'