Pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet bulmacada nedir?

Pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet“ sorusuna cevap olarak “CIRCIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, sözlük pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, bulmacada pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, sözlükte pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet nedir, bulmaca sözlüğü 'pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet', pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet tanımı, sözlükte pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet ne, bulmaca pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, bulmaca soruları pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet, pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet ne demek, pamuğu çekirdeğinden ayırmaya yarayan alet açıklaması