Palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara bulmacada nedir?

Palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara“ sorusuna cevap olarak “BASTİNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara nedir, bulmaca soruları palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara açıklaması, bulmaca sözlüğü 'palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara', palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara ne demek, sözlük palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, sözlükte palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara ne, palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara tanımı, palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, bulmacada palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, bulmaca çözümü palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, bulmaca palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara, sözlükte palangalarda kullanılan bir nevi dilli makara