Pakistan’da bozkır görünümünde ova bulmacada nedir?

Pakistan’da bozkır görünümünde ova“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pakistan’da bozkır görünümünde ova” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pakistan’da bozkır görünümünde ova“ sorusuna cevap olarak “DERACAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

pakistan’da bozkır görünümünde ova ne demek, pakistan’da bozkır görünümünde ova nedir, bulmaca sözlüğü 'pakistan’da bozkır görünümünde ova', pakistan’da bozkır görünümünde ova açıklaması, sözlük pakistan’da bozkır görünümünde ova, pakistan’da bozkır görünümünde ova, sözlükte pakistan’da bozkır görünümünde ova, bulmaca pakistan’da bozkır görünümünde ova, bulmaca çözümü pakistan’da bozkır görünümünde ova, bulmacada pakistan’da bozkır görünümünde ova, bulmaca soruları pakistan’da bozkır görünümünde ova, pakistan’da bozkır görünümünde ova tanımı, sözlükte pakistan’da bozkır görünümünde ova ne