Pırasanın ufağına verilen ad bulmacada nedir?

Pırasanın ufağına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Pırasanın ufağına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Pırasanın ufağına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “CİRİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

pırasanın ufağına verilen ad açıklaması, pırasanın ufağına verilen ad nedir, pırasanın ufağına verilen ad, bulmaca pırasanın ufağına verilen ad, pırasanın ufağına verilen ad ne demek, bulmaca çözümü pırasanın ufağına verilen ad, bulmacada pırasanın ufağına verilen ad, pırasanın ufağına verilen ad tanımı, bulmaca soruları pırasanın ufağına verilen ad, sözlükte pırasanın ufağına verilen ad ne, sözlükte pırasanın ufağına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'pırasanın ufağına verilen ad', sözlük pırasanın ufağına verilen ad