Ozanların çaldığı telli bir Türk sazı bulmacada nedir?

Ozanların çaldığı telli bir Türk sazı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ozanların çaldığı telli bir Türk sazı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ozanların çaldığı telli bir Türk sazı“ sorusuna cevap olarak “KOPUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ozanların çaldığı telli bir türk sazı, ozanların çaldığı telli bir türk sazı tanımı, bulmaca soruları ozanların çaldığı telli bir türk sazı, bulmacada ozanların çaldığı telli bir türk sazı, bulmaca sözlüğü 'ozanların çaldığı telli bir türk sazı', ozanların çaldığı telli bir türk sazı ne demek, sözlükte ozanların çaldığı telli bir türk sazı ne, sözlük ozanların çaldığı telli bir türk sazı, ozanların çaldığı telli bir türk sazı, bulmaca ozanların çaldığı telli bir türk sazı, bulmaca çözümü ozanların çaldığı telli bir türk sazı, ozanların çaldığı telli bir türk sazı nedir, ozanların çaldığı telli bir türk sazı açıklaması