Otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad bulmacada nedir?

Otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad“ sorusuna cevap olarak “HERBİVOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad ne, bulmaca soruları otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, bulmaca çözümü otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, bulmacada otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, bulmaca sözlüğü 'otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad', otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad tanımı, otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad nedir, bulmaca otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, sözlükte otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, sözlük otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad, otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad ne demek, otlarla beslenen hayvanlara verilen genel ad açıklaması