Otları inceleyen bilim dalı bulmacada nedir?

Otları inceleyen bilim dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Otları inceleyen bilim dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Otları inceleyen bilim dalı“ sorusuna cevap olarak “HERBOLOJ İ”, “HERBOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

bulmaca otları inceleyen bilim dalı, otları inceleyen bilim dalı, otları inceleyen bilim dalı açıklaması, bulmacada otları inceleyen bilim dalı, otları inceleyen bilim dalı nedir, sözlükte otları inceleyen bilim dalı ne, bulmaca soruları otları inceleyen bilim dalı, sözlük otları inceleyen bilim dalı, otları inceleyen bilim dalı tanımı, bulmaca sözlüğü 'otları inceleyen bilim dalı', sözlükte otları inceleyen bilim dalı, otları inceleyen bilim dalı ne demek, bulmaca çözümü otları inceleyen bilim dalı