Otları inceleyen bilim dalı HERBOLOJ bulmacada nedir?

Otları inceleyen bilim dalı HERBOLOJ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Otları inceleyen bilim dalı HERBOLOJ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Otları inceleyen bilim dalı HERBOLOJ“ sorusuna cevap olarak “I” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte otları inceleyen bilim dalı herboloj, bulmaca sözlüğü 'otları inceleyen bilim dalı herboloj', bulmaca otları inceleyen bilim dalı herboloj, bulmaca soruları otları inceleyen bilim dalı herboloj, otları inceleyen bilim dalı herboloj tanımı, otları inceleyen bilim dalı herboloj nedir, bulmaca çözümü otları inceleyen bilim dalı herboloj, bulmacada otları inceleyen bilim dalı herboloj, sözlük otları inceleyen bilim dalı herboloj, otları inceleyen bilim dalı herboloj açıklaması, otları inceleyen bilim dalı herboloj ne demek, sözlükte otları inceleyen bilim dalı herboloj ne, otları inceleyen bilim dalı herboloj