Otçul hayvanlara verilen genel ad bulmacada nedir?

Otçul hayvanlara verilen genel ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Otçul hayvanlara verilen genel ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Otçul hayvanlara verilen genel ad“ sorusuna cevap olarak “HERBİVOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'otçul hayvanlara verilen genel ad', otçul hayvanlara verilen genel ad nedir, bulmaca soruları otçul hayvanlara verilen genel ad, otçul hayvanlara verilen genel ad tanımı, bulmacada otçul hayvanlara verilen genel ad, otçul hayvanlara verilen genel ad açıklaması, sözlükte otçul hayvanlara verilen genel ad, sözlükte otçul hayvanlara verilen genel ad ne, bulmaca otçul hayvanlara verilen genel ad, otçul hayvanlara verilen genel ad ne demek, bulmaca çözümü otçul hayvanlara verilen genel ad, otçul hayvanlara verilen genel ad, sözlük otçul hayvanlara verilen genel ad