Osmanlı'da özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş bulmacada nedir?

Osmanlı'da özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı'da özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı'da özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş“ sorusuna cevap olarak “MUTAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş açıklaması, osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş ne demek, sözlükte osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş ne, bulmaca osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, sözlük osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, sözlükte osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, bulmaca çözümü osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş nedir, osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş tanımı, bulmacada osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş, bulmaca sözlüğü 'osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş', bulmaca soruları osmanlıda özgürlüğü geri verilmiş kul ya da karavaş