Osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik bulmacada nedir?

Osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik“ sorusuna cevap olarak “HAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik tanımı, osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik nedir, sözlükte osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik açıklaması, bulmaca soruları osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, bulmaca sözlüğü 'osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik', bulmacada osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, bulmaca çözümü osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik ne demek, sözlük osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, bulmaca osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik, sözlükte osmanlı toprak düzeninde yıllık geliri yüzbin akçeden yukarı olan dirlik ne