Osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi bulmacada nedir?

Osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi“ sorusuna cevap olarak “BAŞTARDE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, sözlükte osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, bulmaca sözlüğü 'osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi', bulmacada osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, bulmaca soruları osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi açıklaması, sözlükte osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi ne, osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi ne demek, bulmaca osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi tanımı, sözlük osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi, osmanlı donanmasında kullanılan kadırga türünden bir savaş gemisi nedir