Osmanlı Donanmasında Yer Alan Kadırga Cinsinden Bir Tür Savaş Gemisi bulmacada nedir?

Osmanlı Donanmasında Yer Alan Kadırga Cinsinden Bir Tür Savaş Gemisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı Donanmasında Yer Alan Kadırga Cinsinden Bir Tür Savaş Gemisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı Donanmasında Yer Alan Kadırga Cinsinden Bir Tür Savaş Gemisi“ sorusuna cevap olarak “BAŞTARDA”, “BAŞTARDE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlük osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi nedir, osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi tanımı, bulmacada osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi açıklaması, bulmaca osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi ne demek, bulmaca sözlüğü 'osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi', osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, sözlükte osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, sözlükte osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi ne, bulmaca soruları osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi, bulmaca çözümü osmanlı donanmasında yer alan kadırga cinsinden bir tür savaş gemisi