Osmanlı Donanması'na Ait Kalyon Tipi Savaş Gemisi bulmacada nedir?

Osmanlı Donanması'na Ait Kalyon Tipi Savaş Gemisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Osmanlı Donanması'na Ait Kalyon Tipi Savaş Gemisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Osmanlı Donanması'na Ait Kalyon Tipi Savaş Gemisi“ sorusuna cevap olarak “KOSOVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, bulmacada osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi açıklaması, osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, sözlükte osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi ne, osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi tanımı, sözlükte osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi ne demek, bulmaca sözlüğü 'osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi', osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi nedir, sözlük osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, bulmaca çözümü osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi, bulmaca osmanlı donanmasına ait kalyon tipi savaş gemisi