Oruç saatlerini gösteren cetvel bulmacada nedir?

Oruç saatlerini gösteren cetvel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Oruç saatlerini gösteren cetvel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Oruç saatlerini gösteren cetvel“ sorusuna cevap olarak “İMSAKİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

oruç saatlerini gösteren cetvel tanımı, bulmaca oruç saatlerini gösteren cetvel, sözlükte oruç saatlerini gösteren cetvel, bulmaca soruları oruç saatlerini gösteren cetvel, bulmaca sözlüğü 'oruç saatlerini gösteren cetvel', bulmacada oruç saatlerini gösteren cetvel, oruç saatlerini gösteren cetvel, oruç saatlerini gösteren cetvel açıklaması, sözlük oruç saatlerini gösteren cetvel, oruç saatlerini gösteren cetvel nedir, bulmaca çözümü oruç saatlerini gösteren cetvel, oruç saatlerini gösteren cetvel ne demek, sözlükte oruç saatlerini gösteren cetvel ne