Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf bulmacada nedir?

Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf“ sorusuna cevap olarak “RİBOZOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, sözlükte ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, sözlükte ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf ne, bulmaca çözümü ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf nedir, bulmaca sözlüğü 'ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf', ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf ne demek, bulmacada ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, bulmaca soruları ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf açıklaması, sözlük ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf, ortamda herhangi bir protein bulunmadığı zaman enzim özelliği gösteren saf tanımı